Plannen appartementen De Savornin Lohmanlaan
Appartementen De Savornin Lohmanlaan
Barneveld krijgt er mogelijk 29 nieuwe appartementen bij. Woningstichting Barneveld heeft plannen voor de bouw van een appartementengebouw aan de De Savornin Lohmanlaan, naast Neboplus. Het gaat om twee- en driekamerappartementen, verdeeld over vier woonlagen. De appartementen vallen binnen de sociale huursector.
Plattegronden en maquette
Om belangstellenden te informeren en te betrekken bij de plannen is er een inloopbijeenkomst op dinsdag 19 mei 2026. Tussen 16.00 en 21.00 uur zijn geïnteresseerden welkom in de Emmaüskerk (ingang Groen van Prinstererlaan 2). Tijdens deze bijeenkomst kunnen bezoekers het schetsontwerp bekijken, plattegronden zien en een maquette van het project bekijken. Ook is er gelegenheid om vragen te stellen en opmerkingen achter te laten.
Voor kleine huishoudens
De woningen worden voor zowel jong als oud gebouwd en zijn bedoeld voor kleine huishoudens van alle leeftijden. Alle appartementen vallen binnen de sociale huursector. Voor de ontwikkeling is een functiewijziging nodig: de huidige bestemming ‘maatschappelijk’ wordt aangepast naar ‘wonen’. Een deel van de nieuwbouw komt op de plek waar nu een hertenweide is.
Bij de woningen komt extra parkeergelegenheid op eigen terrein voor toekomstige bewoners. Met deze ontwikkeling wil Woningstichting Barneveld inspelen op het nijpende tekort aan betaalbare en toegankelijke woningen.
Contact en informatie
Voor vragen of opmerkingen over het project kunt u contact opnemen met Woningstichting Barneveld:
info@wstg-barneveld.nl(Verwijst naar een e-mailadres)
(0342) 427500.(Verwijst naar een telefoonnummer)