Geïnteresseerd in onze gemeentebesturen van vroeger?

Na de zomer wordt in de publiekshal van ons gemeentehuis een Bladermuur geplaatst. Deze Bladermuur geeft u een prachtig inkijkje in de bestuurlijke geschiedenis van onze gemeente sinds 1811: wie waren onze burgemeesters, raadsleden en wethouders? Om deze informatie nog completer te krijgen, hebben we uw hulp nodig.

Heeft u opmerkingen of aanvullingen?

Met behulp van oud archief is al veel informatie verzameld voor de Bladermuur. Kijk via onderstaande link naar de voorlopige tekst. Maar we zijn nog niet helemaal compleet. Heeft u opmerkingen of aanvullingen op de verzamelde informatie? Laat het ons vóór maandag 5 september weten via griffie@barneveld.nl.

Bekijk de voorlopige tekst (pdf, 297 KB)

Bladermuur

Boven de Bladermuur komen de foto’s van de huidige raadsleden en het college van burgemeester en wethouders. In de Bladermuur kunt u bladeren, lezen en kijken en ontdekt u interessante wetenswaardigheden over onze gemeenteraden en colleges van vroeger.